Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Bevásárlókocsiban talált spirál?

Bevásárlókocsiban talált spirál?

Figyelt kérdés

Auchannál, a visszatolt bevásarlókocsiknál a soron következőt elvéve, a hátsó szélén megbújt egy szempillaspirál.

Valaki benne felejthette a kipakolásnál. Nem volt senki a közelben, aki szóba jöhetett.


A külseje új tapintású, kibontottam, nem volt a karimáján festék. Szóval teljesen újnak tűnik. De leragasztva nem volt. Igaz pl. DM-ben sincsenek.

Te használnád ezt a talált spirált?



dec. 30. 15:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Nem, de én el sem vettem volna. Leadtam volna az információnál.
dec. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor ők is simán visszateszik.
dec. 30. 15:43
 3/11 anonim ***** válasza:
9%
Én nem használnám, mert zibunak néznének.
dec. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

Én nem merném. Lehet, hogy nem használta, de lehet, hogy igen. Nem kockáztatnék.


Kicsit más, de egy osztálytársam talált egy teremben egy szájfényt, látszott, hogy új, de az fixen használva volt már, és elég csúnya aftája lett utána.

dec. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Én nem, de te tudod.
dec. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Mivel egy bevásárlókocsiban találtad, 99,9%, hogy új és véletlenül maradt ott, nem vette észre valaki kipakolásnál. A gazdáját úgysem fogod megtalálni és nem is egy nagy értékű dolog, ha szeretnéd, nyugodtan használd.
dec. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Egyetértek a 6-ossal. Én simán használnám. Ha valaki használta volna, nem a bevásárlókocsiba rakja vissza.
dec. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Otthagynám.
dec. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Használnám. Nyilván nem a saját spirálját tette valaki a kocsiba, hanem épp akkor vásárolta és benne felejtette.

Ettől függetlenül simán lehet hogy volt használva. Dolgoztam drogériában, az emberek mindent kinyitnak és kipróbálnak ami nincs leragasztva, aztán lazán ott is hagyják.

dec. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9-es, igen simán. Én is pont annyi kockázatot gondolok logikusan benne. Csak azért mégis motoszkált egy kis kétely. De azt hiszem elhasználom.

Helyi csoportba még talán kiteszem, hagyott-e el valaki spirált, ha megmondja a pontos fajtáját, akkor el tudom juttatni.

dec. 31. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!