Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Akik minden nap vagy jobban...

Akik minden nap vagy jobban mondva mindenhova sminkelnek, miért?

Figyelt kérdés

Én is gyakran sminkelek, de vannak alkalmak, amikor elhagyom.

Mivel ügyfelekkel dolgozom, íratlan elvárás egy natúr smink, ha meg szórakozni megyek, akkor meg azért festem ki magam, hogy csinosabb legyek.

Viszont, aki mondjuk boltba, kutyasétáltatásra vagy otthonra is kifesti magát, az miért teszi?

Itt nem arra gondolok, amikor esetleg nem szép a bőröd, és feldobsz egy kis korrektort, hanem egy teljes sminkre.


jan. 11. 07:39
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
De bb krémmel és kis pirral nem festesz magadnak új arcot, maximum életet adsz neki. De aki teljes kontúrozásokba, szem festegetésbe, ajak túlrajzolásába kezd napi szinten, az tudatosan változtatja az arcát.
jan. 12. 05:13
 12/14 A kérdező kommentje:

Én pl munkába alapozó, korrektor, púder, pirosító, spirál, szemöldökport használok.

A párom szerint kb semmi különbség nincs, ha lemosom a sminkem. Én is csak azt látom, hogy frisebbnek nézek ki ettől. Mondjuk ha úgy vesszük, ez is egy teljes smink a korrektor feldobáshoz képest. Nem is sminkelek még ennyire se, ha a kutyát viszem le vagy átugrom a szomszédba, boltba, stb. Tényleg csak korrektor ha van 1-2 pattim. Ha nincsenek, akkor teljesen natúrban vagyok ilyen szituációkban.

Viszont ha mondjuk elmegyek kimozdulni, akkor a fenti munkás sminkemet megdobom highlighterrel, teljes szemfestéssel, rúzzsal.

jan. 12. 05:17
 13/14 anonim ***** válasza:

10, Ne legyél már értetlen, egy termék még nem egy teljes smink, még akkor sem ha köldökig megfürdessz benne.


Egyébként is, az nem az egész arcod, hacsak nem teszel fel BB krémet rúzsnak is mint 2007ben. 😉

Meg mittudomén kispirálozod vele a szempillád.

jan. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Minden nap sminkelek, persze van 1-2 kivétel, a múltkor pl abszolút nem volt kedvem hozzá és sehova se mentem, de amúgy nálam ez egy mindennapos dolog. Szimplán azért, mert szeretem, szívesen csinálom és jobban érzem így magam.
jan. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!