Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyibe kerül, ha egy egyedi...

Mennyibe kerül, ha egy egyedi készítésű nyaklánc díszt (charm) szeretnék csináltatni?

Figyelt kérdés
Húgomnak van egy bizsu nyaklánca amin a neve kezdőbetűje van. Nagyon szeretni azt a láncot de én már látom, hogy feketedik. A lánc részét kicseréltem neki ezüstre, de így a betű már kezd nagyon elütni. Fél év múlva lenne szülinapja és arra gondoltam meglepném egy ezüst dísszel. Viszont ugyan olyat nem találok, mint ami neki van. Úgyhogy arra gondoltam megcsináltatnám neki valahol. Egy körülbelüli ár érdekelne, hogy mennyire kezdjem gyűjteni rá a pénzt. Köszönöm.

jan. 12. 05:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A szó, amit keresel: medál.


Az ezüst maga nem drága, a megmunkálás sem, a munkadíj a kérdéses.

Ha készen vennél egy kezdőbetűs medált, akkor 3-5ezer forintból megúsznád. Egyedileg készítve én 3-4szeres árban gondolkodnék.

jan. 12. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Oh, igen nem jutott eszembe a szó. Köszi.

Meg köszi az infókat is.

jan. 13. 01:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!