Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Létezik olyan hogy prostis...

Létezik olyan hogy prostis smink ?

Figyelt kérdés

Megosztóan sminkeltem ki az egyik eseményre , mert új rúzst vettem , magamon nekem se tetszett olyan nagyon , de nem akartam hogy kidobott pénz legyen , egy barátnőm mondta azt hogy , érti hogy új dolgokat akarok kipróbálni de ennyire kihivó sminket nem kéne alkalmazni , és amikor belenéztem a tükörbe lehet tényleg kicsit olyan voltam mint egy szajha. Főleg lányokat kérdezek , akkor ilyen sminket tenni tabu ? Tényleg csak ribik hordják ? ilyesmi volt rajtam ( nem én vagyok a képen )

[link]



jan. 15. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Elég gáz.
jan. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem mondanám, hogy prostis, de erős túlzás az biztos.
jan. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Ez inkább már ilyen harley quinn-es beütésű, és egyébként sok. Ez már sok. Ennyire azért ne kenceficézze magát a lány.
jan. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Metionin ***** válasza:
100%
Itt a képen a szemfestéknek nincs szép átmenete, egyébként meg egy smink önmagában nem lesz prostis. A vörös rúzs sem az, meg kell találni a megfelelő árnyalatot és megfelelő szemsminket kell csinálni hozzá. Én ilyen goth sminkekben mászkálok random hétköznapokon és még senki sem prostizott le. Ha már nagyon kellene valamit társítanom ahhoz, hogy prostis smink, akkor én a nagyra töltött száj + nagyon csillogó szájfény plusz óriási műszempilla kombót mondanám, mert ilyet láttam mindig a hölgyeken.
jan. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Buliba rendben van. Hivatalosabb eseményre kicsit furcsa.
jan. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

"prostis smink" nem létezik


De olyan igen, hogy azt sugározza. Tehát röviden: igen létezik.

Ha valaki túlzásba viszi az öltözkodéssel együtt, akkor annak fognak nézni.

jan. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%
Semmi gond ezzel a sminkkel, neked tetszett, jól érezted magad benne? Ha igen akkor bomba!
jan. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
jan. 15. 23:26
 9/9 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem ok
jan. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!