Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Létezik, hogy egy Art Deco...

Létezik, hogy egy Art Deco szemhéjtus folyik szét és nem jó a minősége? Vagy én csinálok vmit szarul ?!? Lehet gyártási hibás is?

Figyelt kérdés
Csupa jót írtak róla neten. Ennek ellenére konkrétan szétfolyik a szemhéjamon, és félóránként csekkolni kell...

jan. 18. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Hogyan készíted elő a szemhéjad? Milyen tud? Filc? Folyékony, géles?

Van amelyiket fixálni kell egy fekete porral is.

jan. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ez lenne az:

[link]

jan. 18. 16:16
 3/8 A kérdező kommentje:
Sminkfixálót használtam.
jan. 18. 16:17
 4/8 A kérdező kommentje:

Fekete port még nem.

Az milyen fekete por?

jan. 18. 16:17
 5/8 anonim ***** válasza:

A szemhéjadat le kell alapozni, vagy korrektorozni, amit púderrel fixálj, mert a korrektor nem köt meg.

Ezután a tussal kihúzod, megvárod, míg megszárad. Ha rejtett szemhéjad van, akkor a több bőr miatt hamarabb bezsírosodik az a rész és fel/elkenődik. Így a tusvonalat érdemes egy fekete por szemhéjpúderrel még fixálni. Átmenni a vonalon magyarul.

jan. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megpróbálom ezt is, köszönöm. De eddig ezzel nem volt baj szóval ezért furcsa ez számomra.
jan. 18. 17:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Jaa, én úgy értelmeztem, hogy először használod. Próbáld meg azért, amit írtam, de tényleg furcsa, lehet gyártási hiba, túl híg lett benne valami miatt a festék.
jan. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Visszavittem végül!

Visszautalják a pénzt.

Tegnap is teljesen szétfolyt.

jan. 20. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!