Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyire hasonlít egymásra a...

Mennyire hasonlít egymásra a Cloud Pink és a sima Cloud?

Figyelt kérdés

Az első, original Cloud nem igazán tetszett, kicsit nehéznek, émelyítőnek találtam az illatát. A tartóssága viszont el kell ismerjem, hogy kifejezetten jó. Mivel a legtöbb Ariana parfüm nagyon tetszik, sőt meg is van, megrendelném a rózsaszín Cloud-t is, de olvastam, hogy hiába vannak benne gyümölcsös jegyek, egy idő után ugyanolyan illatú, mint a sima Cloud. Amikor Douglas egyik üzletében megszagoltam a tesztert nagyon finomnak találtam (inkább a gyümölcsös illatok tetszenek).

Nektek mi a benyomásotok, mennyire marad meg a gyümölcsös illata? Egyáltalán mennyire tartós, illetve mennyire hasonlít a sima Cloud illatához?



febr. 10. 13:17
A kérdező szavazást indított:
Nagyon hasonlítanak egymásra.
Csak kicsit hasonlítanak egymásra.
Egyáltalán nem hasonlítanak egymásra.
4 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Való igaz, hogy hasonlítanak, de rajtam eléggé eltérő a két illat.

Nekem a sima Cloud jobban bejött. Intenzívebb benne a körte és az egész sokkal kifinomultabb.

A Cloud Pink olyan, mintha az anyaillat olcsó koppintása lenne. Laposabb, “alsó polcosabb” hangulatú, és egy idő után baba hintőpor illata lesz.

A tartóssága felejtős, néhány óra után nem is érezni. A sima Cloud-ot másnap is érzem a ruháimon töményen.

Nekem a Cloud Intense se jött be. Az is olyan, mintha fel lenne vizezve, csak nem olyan tavasziasan gyümölcsös, mint a pink.

febr. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ! Pont ilyen véleményekre vagyok kíváncsi.
febr. 10. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!