Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Rejtett szemhéjat érdekes...

Rejtett szemhéjat érdekes sminkelni?

Figyelt kérdés
Mostanában már kezdem feladni. Kb csak annyit teszek, hogy a belső szemzúg közelében világosabb, kívűl pedig sötétebb nude színnel rámegyek, hogy mégis legyen egy kis árnyékolása, de nem làtszik semmi, maximum ha becsukom a szemem.
febr. 14. 09:37
 1/6 anonim válasza:

Szerintem igen.

Alapozás utáni lépés a szemhéjpúder kiválasztása és felvitele.

Érdemes ügyesen, taktikusan árnyalni a szemkörnyéki területet, hogy ezzel is nyitottabbá váljon a tekintet. A szemöldök alatti ívet mindenképpen világos tónussal kell kifesteni, majd egy könnyed átmenettel továbbhaladni a szemhéjon.

A szemöldök feletti terület akár egészen sötét is lehet, a lényeg, hogy a mélyebb árnyalatokat addig kell felvezetni, hogy a rejtett, redős felület felett érjen véget. Így optikailag nagyobbnak tűnik majd a szemhéj, tágabbra nyílnak a szemek.

A lényeg hogy a szemhéjpudert addig futtasd ki hogy már nyitott szemmel is látsszon, akár egészen a szemöldökig.

febr. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
#1 bocs a helyesírásért, siettem!
febr. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A szemöldök feletti terület alatt a homlokot érted? :0

Oda sosem vittem még fel szemhéjpúdert.

febr. 14. 12:19
 4/6 anonim válasza:
Nem, el írtam bocs "alatti"
febr. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oh, semmi baj, köszi. :)
febr. 14. 15:31
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is az van, és nemrég tanultam meg hogyan kell. A rejtett szemhéjhoz sokkal magasabban fel kell vinni a szemfestéket, mint ahogy azt egyébként gondolná az ember. Szinte majdnem a szemöldökig. A lényeg, hogy jól el legyen dolgozva. Ha kinyitod a szemed és enyhén lehajtott fejjel a tükörbe nézel látod, hogy meddig kell felvinni ahhoz, hogy nyitott szemmel is látható legyen majd a sminked. Szóval nekünk jól túl kell tolni :)

[link]

febr. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!