Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Amikor elfogy a parfümöd,...

Amikor elfogy a parfümöd, utána ugyanazt a márkát és illatot veszed meg, vagy inkább kipróbálsz valami újat?

Figyelt kérdés

febr. 15. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Van 3, amit szeretek nagyon, már hosszú évek óta. Azokat váltogatom. Nem próbálok ki újakat, mert sok mindent próbáltam már, kaptam ajándékba, szagoltattam mintákat, de nem tetszettek.
febr. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanazt használom 20 éve.
febr. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Eleve többfélét használok párhuzamosan.
febr. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem sok kisebb kiszerelés van otthon, egy időben nagyon felgyűltek. Igyekszem elhasználni őket és csak azt veszem újra, ami nagyon tetszik. De van olyan is, amit azért tartogatok és használom ritkán, mert már nem lehet kapni.
febr. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én gyűjtöm a parfümöket (darabszámot nem mondok, mert a nem normális kategória), vannak olyan illataim bőven, amiből veszek újra, ha elfogy.
febr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
100%

Én folyamatosan figyelem az újdonságokat; ha találok jobbat, akkor azt veszem meg.


De ahogy előttem többen is írták, több parfümöm van, ezért még nem volt olyan, hogy elfogyott volna :)

febr. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Már jóval kevesebb parfümöt veszek meg nagyban, mint az elmúlt években. Mivel egy átlag EDP tartóssága 3 év, nem éri meg felhalmozni, főleg nem 100 ml-es üvegben, mert az örökkévalóságban sem fogom elhasználni.

A 30-50-es üvegek is egy-két év alatt fogynak el, de ezeket legalább kényelmesen el lehet használni.

Van, amit annyira szeretek, hogy újraveszem, de használok mellette rengeteg mást is, és nyitott vagyok az újdonságokra is.

Az új taktikám, hogy mintákat vásárolok - megbízható niche helyekről. Így választhatok egy könyvespolcnyi alkotás közül, mégsem foglal sok helyet.

Eleve vannak olyan illatok, amik egy konkrét eseményhez vagy hangulathoz illenek. Felesleges 20-60 ezreket áldozni arra, hogy évente kétszer magamra fújjam, de ha szükségem van rá, tudom, hogy van belőle otthon.

márc. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Végül ugyanannál maradtam, amit októberben rendeltem először, csak most 100 ml-est vettem, mert 50 ml-es nem volt készleten. Versace Eros a neve. Nem vagyok az a nagy felvágos típus, csak már régóta vágytam egy ilyen, hát úgymond nagyobb nevű parfümre.
márc. 18. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!