Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ez valódi arany lehet, vagy sem?

Ez valódi arany lehet, vagy sem?

Figyelt kérdés

Ez egy nagyon nagyon régi medál. Fura, mert olyan mintha fémjelzés lenne rajta, de nem bírom kiolvasni mi lehet. Kezdésnek mágnesre nem reagál, vízen nem marad fent.


[link]


Ékszerboltba bevizsgálják? Illetve ha igen, azért fizetni kell?


Előre is köszönöm a válaszokat!


márc. 9. 23:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Távolról sem vagyok szakértő, de felülete alapján nekem nem hasonlít az aranyra.

Bevizsgálják ékszerésznél. Azt nem tudom kell-e érte fizetni, én anno egy ezüstnek hitt fülbevalómat akartam megtisztíttatni. Az ékszerész akihez vittem megvizsgálta és azt mondta ez nem ezüst, úgyhogy nem vállalja. Így nem kellett fizetnem a megállapításért, de ugye én alapból nem is azért mentem oda.

márc. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Beviszem egy zálogházba hogy beszeretnéd adni ott még nézik hogy arany e mondanak rá egy árat (már ha az) te pedig mondod hogy köszönöm ennyiért nem adom zálogba

Így legalább azon kívül hogy megtudod arany e az áráról is kapsz egy kis infót

márc. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!