Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik Bp-i (illatszer)...

Melyik Bp-i (illatszer) boltból tudnék kék rúzst és falfehér alapozót szerezni?

Figyelt kérdés

halloween jelmezhez kéne de se DM-ben se sehol nem láttam mert nem vmi szokványos cuccok


és plz kíméljetek az olyan ááállati vicces beszólásotoktól h "ha kék szájat akarsz állj ki a -20 fokba" és hasonlók :D


2010. okt. 25. 19:02
 1/1 anonim ***** válasza:

szerintem illatszerboltból nem fogsz tudni, de lehet kapni arcfestéket, direkt ilyenekre( tescoban meg játékboltokban), biztos van olyan amiben fehér és kék is van és semmi bajod nem lesz tőle, még akkor sem ha a szádra kened. a másik ami eszembe jut hogy láttam régen ien gagyi sminkeket kínaiban, meg piacon és azok között volt kék rúzs, ilyen kis gagyi átlátszó tokban pár száz forintért.

és mivel budapesti vagy: [link] itt van fehér alapozó, én is innen rendeltem egyszer ugyanígy jelmezhez :)

2010. okt. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!