Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen gyakran sminkelsz,...

Milyen gyakran sminkelsz, elfogadod magad nélküle?

Figyelt kérdés

márc. 20. 16:11
1 2
 1/18 Noren1989 ***** válasza:
67%

Igyekszem elfogadni így magam, ahogy vagyok.


34/F

márc. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Metionin ***** válasza:
72%
Heti többször, ha megyek valahova ami nem edzés. Amúgy teljesen vállalható vagyok nélküle, csak szeretek színes szemhéjakkal meg sötét rúzsban mászkálni.
márc. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Hétköznapra a szemöldököm, szempillám festem, de vannak napok amikor semmi szemöldököm nincs 😅


Alapozót kb soha, pici korrektor elég.



Smink sminket bulizni szoktam, meg ritkábban heti 1-2szer ha olyanom van.

De ez nem natúr smink, színes, önkifejezés nem álarc. Senki nem hiszi azt, hogy természetesen kékes-lila csillám van a szemhéjamon, nem a natúr smink a cél.

márc. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%
Évente maximum kétszer. A szemem érzékeny, viszket minden sminktől, az alapozótól stb meg egyszerűen koszosnak érzem az arcom.
márc. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
62%
Szeretem a sminket, de a mindennapokban nem tudok sminkelni csak alkalmakra. Ezt kompenzálva van sminktetovalasom.
márc. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Heti 3 szor 4 szer. Elfogadom magam nélküle, de jobban érzem magam vele.
márc. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%
Színezett hidratálòt és bronzosítòt használok, mást nem tudok magamon elviselni, így szeretek tükörbe nézni, ha szép lenne a bőröm, a bb krémet is elhagynám. 32/N
márc. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%
Soha nem mentem sehova sminkelve. Itthon "játszadoztam" régebben ilyesmivel, próbálgattam pár visszafogott dolgot (alapozót, rúzst, ilyesmit) de nem tetszettem magamnak. 40N
márc. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem sminkeltem életemben.


37/N

márc. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
56%

Csak alkalmakra szoktam nagyon alap sminket, meg ha reggel sikerül időben felkelnem, akkor szempillaspirált. De ez havonta egyszer van, szeretek aludni. :D Amúgy teljes mértékben elfogadom magam nélküle, szép a bőröm, hosszú, dús, ívelt a szempillám, formás a szemöldököm, szóval nem panaszkodom.


16/L

márc. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!