Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sminktetoválás/orvosi tetoválá...

Sminktetoválás/orvosi tetoválás korrekció tapasztaltok?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm volt sminktetováláson. A nő honlapján az van, hogy az ár minden esetben tartalmazza a 60 napon belüli korrekciót, de az ismerősömmel mégis kifizettette újra az árat második alkalommal, pedig 60 napon belül ment.

A problémám, hogy én ugyanehhez a nőhöz vagyok bejelentkezve (amikor bejelentkeztem ezt még nem tudtam) jövő héten mennék.

Szerintetek ezt tényleg megcsinálhatja? Ilyen esetben tisztázzam előre, hogy akkor a korrekció ára ugye bele van kalkulálva? És ha korrekciónál mégis kér felárat?

Azért ilyen fontos ez, mert én erre pontosan kiszámoltam a pénzt, hónapok óta erre gyűjtök, egy sérülést szeretnék elfedetni.

Nektek kellett a korrekcióért fizetni?


márc. 26. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Korrekció ingyenes. Egyébként ki fog fakulni. Nekem brutál gyorsan pl.
márc. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Neked milyen van és mennyi idő után fakult ki?
márc. 26. 20:46
 3/5 anonim ***** válasza:

7 hónap alatt lett oda. Majd idén megcsináltatom. 2018-as.

Szemhéjon tusvonal.

márc. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, hat az tenyleg nem sok :( remeltem hogy 1-2 evet kitart, en egy egesi serulest szeretnek elfedetni. Jo draga is raadasul, de hat sajnos zavar.
márc. 26. 20:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Keress magadnak inkább egy normális helyen. A fővárosban azért van pár.
márc. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!