Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Meddig lehet használni a...

Meddig lehet használni a szemhéjpúdereket?

Figyelt kérdés
A krémesebb, csilogós szemhéjfestéket (nem glitter) , az hamarabb romlik meg mint a nem csillogó?

ápr. 4. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Rajta van a szavatosság, nem?
ápr. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1 év, de azért van amit több ideje használok, nem büdös. DE az ilyen krémesebb már az, akkor az már romlott valószínüleg, ugye?
ápr. 4. 15:26
 3/6 Metionin ***** válasza:
100%
Amíg a szaga vagy az állaga nem változik vagy a minősége nem romlik.
ápr. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És ha egy palettán talhato a 2 fajta szemhéj puder, akkor az egész kuka? ( Pl. Kikaparnam a romlott színeket)
ápr. 4. 16:27
 5/6 Metionin ***** válasza:
Szerintem maradhat benne vagy akár ki is kaparhatod. Ilyen palettás nekem nem romlott még meg, ami régebbi, abban pl. pár csillámos pereg ami újabb korában még nem csinált ilyet de annyi. Ilyen krémesebb monoban volt, az tényleg büdi lett és fura állagú, kidobtam.
ápr. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja értem köszi, inkább kiszedem azokat 😄 mert a többi tuti jó.
ápr. 5. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!