Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik parfümöt ajánljátok az...

Melyik parfümöt ajánljátok az avonból? 55 éves nő számára?

Figyelt kérdés

Aminek az illata sokáig érezhető marad?

És megéri megvenni.

Előre is köszönöm


2010. okt. 28. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Muszáj az Avon-ból ajánlani?
2010. okt. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen:)
2010. okt. 28. 16:55
 3/8 anonim ***** válasza:

Húú én most nézegetem a Karácsonyi katalógust.

Abban van a Bond Girl 007 Forever.Keleties,borsos de mégis nőies.Nekem nagyon bejön,lehet rendelek is.4100-

2010. okt. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szerintem a Rare Pearls tökéletes ^^


[link]

2010. okt. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Rare Pearls, Little Black Dress, Today, Tomorrow,Always sorozat illatai.
2010. okt. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

rare pearls ilyet vettem mamám születésnapjára imádja nagyon és sokáig megmarad az illata és nagyon kellemes


little black dress ilyet anyukámnak vettem nagyon sokáig megmarad ennek is az illata de olyan lágyabb kifinomultabb az elsőnek az illata ehhez képest de sztem ez is jó még :D

2010. okt. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
rare pearls, incandessence
2010. okt. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fontos lenne tudni, hogy milyen jellegű illatokat szeret (édes, fás, gyümölcsös stb..).Az én anyukám (52 éves) nem szereti az édes illatokat, tehát a fent felsoroltak nem jöttek be neki. A Perceive és a Liv Botanicalt használta az Avon illatokból.
2010. okt. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!