Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan fogadjam el magam...

Hogyan fogadjam el magam műszempilla nélklül?

Figyelt kérdés

Sehogy nem érzem magam jók ha nincs

És leszedettem mert mostmár elég húzos az ára másrészt nagyon elgyengítette a sajátom.

Nem szeretem magamat tus vonallal sem sem vastaggal,röviddel,hosszúval semmilyennel, se spirállal se semmivel.

Rövidek a pilláim egy mutatós smink mellett az eredeti pilláimmal úgy nézek ki mint egy bohóc?

Mit próbáljak ki?

Hogyan fogadjam el magan nélküle?

Ilyen mágneses meg gumiragis pillákat nem szeretnék alternatívának köszi.

Inkább valahogy megbékélni magammal



máj. 13. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nőj fel agyilag, szeresd magad természetesen. A pasik is jobban szeretik a természetes lányokat.
máj. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy mindazt a pénzt szépen megtakarítod.
máj. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Gondolj arra, hogy inkább azokkal a pillákkal néztél ki úgy mint egy bohóc. Most úgy nézel ki végre, mint egy normális nő.
máj. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Rakott karfiol ***** válasza:

Vannak természetes soros pillák, de olyanok is, amik extrémebbek, illetve a lookreveal pillák szinte teljesen olyanok, mintha pillás készítette volna. Az picit drágabb, de cserébe többször felhasználható.

De ha megtanulok a neked való, vagyis inkább a szempilladnak való spirállal és technikával a helyes spirálozást, akkor elég jó hatást e lehet érni.

Kivéve, ha ilyen partvis jellegű pillád volt.

máj. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, hogy így nem nézel ki úgy, mint egy elcseszett, fröccsöntött NSZK-s műanyag baba.
máj. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3# szóval mindenki, akinek van akár természetes hatású szempillája is, az egy bohóc? Értem én, hogy a kérdezőt próbálgatjuk felvidítani, de nem kéne átesni a ló túloldalára és a szempillásokat szidni. Nekem is van, mert pajzsmirigy beteg vagyok, hullik a szempillám és kicseszettül elegem volt, hogy minden ember azt kérdezgette, hogy beteg vagyok e vagy miért ilyen beesett a fejem szempilla nélkül. Azóta van 2D-m, de egyáltalán nem bohóc hatású.
máj. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Termeszetes hatasu pillam volt

De koszi mindenkinek 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

máj. 14. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!