Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ezt hogy csinálja? (videóval)

AĐA kérdése:

Ezt hogy csinálja? (videóval)

Figyelt kérdés

ugy értem hogy a viz az meleg vagy hideg legyen???

vagy egyáltalán kell hozzá vmi plusz dolog??



nekem nem sikerült....:S

help! kössszi


2010. okt. 29. 17:27
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
nincs mit :):) jó neked....
2010. okt. 29. 18:05
 12/24 anonim ***** válasza:

Szija!

Igaz én sminkes vagyok de a legjobb bnőm körmös és megkérdeztem!!Nem vízzel csinálja!!!

Ez egy olyan anyag mint ha vizet és olajat öntesz össze mert az olaj felmegy a tetejére!!

Nos ez a pl sztem tökéletes volt hogy megértsd hogy ez egy olyan zselé szerűség aminek az alján ilyen speciális víz van és a tetejére egy vékony réteg műkörömzselé száll fel ha elkezd lassacskán száradni!

Hát remélem érted hogy mit akarok...meg hogy mi ez!!

Kellékesnél lehet kapni!!

Sok sikert!!

2010. okt. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen hogy fáradtál! :D

megy a felpontozás

és nyugi,értem :D

2010. okt. 29. 18:19
 14/24 A kérdező kommentje:
és az szerinted nem jó ha egy kicsi olajat öntök a viz tetejére?? bár szerintem nem...
2010. okt. 29. 18:19
 15/24 anonim ***** válasza:

ahogy látom a kupakból, Orly körömlakkal csinálja. :)

Magyarországon is lehet már kapni! [link]

és szerintem ez nem víz, hanem valami olajos anyag lehet, vagy nem is tudom! de nem hiszem, hogy sima víz.

puszi

2010. okt. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
köszöntem :D megy a pont
2010. okt. 29. 18:41
 17/24 anonim ***** válasza:
köszönöm a videót..:D nekem sikerült:D csodálatosan szép lett.:D
2010. okt. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
és hogy csináltad???
2010. okt. 29. 20:25
 19/24 anonim ***** válasza:
ahogy a videóban van..nem tudom hogy víz -e én vizet használtam...beletette,m egy kis pohárba és körömlakkot csepegtettem bele...fogtam egy pár gumikesztyűt és kivágtam a körmömnél h ha beledugom a kezem csak a körmöm legyen olyan...kivettem hagytam száradni és kész...:D nagyon jól néz ki sztem..:D lila ezüst meg pink..:D
2010. okt. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
jaj de jó neked x) és amikor beleraktad az ujjad akkor "összeszedted" a maradék lakkot fogpiszkálóval, vagy ott hagyatad??
2010. okt. 29. 20:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!