Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek ez nem sok smink...

Szerintetek ez nem sok smink egy 13 évesnek?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

ez az összes eggyüt:

[link]

[link]


2010. nov. 4. 17:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
35%

Egyáltalán nem, nekem is ennyi van, talán kicsit több, pedig én is 13 vagyok.

L/13

2010. nov. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
Nem, de mind igénytelen sz*r, 2 perc után úgyis lejön.:D Inkább kevés legyen, de jó minőségű..
2010. nov. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
35%
nem sok
2010. nov. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindet magadra kened, az sok, de egyébként nem annyira...bár a helyedben a mennyiség helyett a minőségre helyezném a hangsúlyt, mert a képek alapján nem a legjobb cuccok, de lehet, h tévedek.Nem azt mondom, h mindenből csak drágát, meg márkásat használj, de azért ne a szomszéd 100 Ft-osban vedd a make up-ot, mert ki tudja mit tesznek bele, és mire leszel belőle allergiás...atzán meg azt hiszed, h minden sminkcucc árt, pedig csak a megfelelő helyen, és minőséget kell vásárolni...
2010. nov. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
85%

hát szerintem igen

ennyire ronda vagy, hogy ennyi smink kell???

nem vagyok sokkal idősebb (15), de 1 szemceruzám és 1 szempillaspirálom van (nem azért mert nincsen pénzünk, csak tök fölöslegesnek tartom, hogy ennyi szart magamra kenjek)

2010. nov. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

húúúúúúú hát szerintem egy 13 évesnek ez nagyon sok smink

Lány/14

ja és nekem kb ennek a fele van szóval mindenből egy max 2 van szóval 2 szempillasőriál egy kisebb szemfesték (lilla,kék,kékeslila,sötétbarna,világosabb,és világoskék színben) 1 rúzs 1 szájfény,1 alapoó nekem ez bőven elég

igaz én is festem magam de csakis ünnepekkor meg néha othon csak úgy ni de szerintem inkáb ilyen korban ha pattanásos vagy használj börradírt és emmi mást mert ez mind káros ha én is megtudom állni hogy 1 hónapban max 2 szer fessem ki magam akkor te is megtudod álni

2010. nov. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sok... minek ennyi smink? még a 18 éves lányok se sminkelik magukat ennyire
2010. nov. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Nekem van egy zöld, rózsaszín és egy bézs szemhéjfestékem, a bézs teljesen széttört, azt is szoktam púdernek használni, van egy szájfényem, amit egy magazinhoz kaptam, egy másikat szintén, van három labellóm (ebből kettőt a nővéremtől vettem el) és egy kontúrceruzám, amit anyukámtól nyúltam le. A szempillaspirált pedig a nővéremtől szoktam elcsenni szintén.


14/L


Anyukám úgysem szereti, ha sminkelem magam, csak ritkán szoktam, meg otthon a tükör előtt, amit le is mosok. :)

2010. nov. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

És hetedikes korodra mik azok a tevékenységek, amikhez ennyi smink kell? Erre kíváncsi lennék.


(14/L)

2010. nov. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Bocsánat nem értettétek én nem sminkelem magam mert szép a bőröm az ikertesómnak van ennyi sminkje ő sminkeli magát én nem akarom elrontana a bőrömet...amugy nem nagyon érdekli őt hogy szar sminkek mert nem igaz egész nap rajta van és nem is maszatolódik el...amugy én nem sminkelem magam may. iskola buliba...nekem ékszerből és körömlakkból van rengeteg és köszönöm a normális válaszolóknak...:)
2010. nov. 4. 18:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!