Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen ez a smink? (Kérdésed...

Milyen ez a smink? (Kérdésed túl rövid)

Figyelt kérdés
[link]
2010. nov. 5. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Olyan semmilyen
2010. nov. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik... De én alapból nem szeretem az ilyen zöld színt. Ráadásul a zöld, meg a rózsaszín együtt... Szerintem nem túl jó.

Viszont, bárki is csinálta, jól meg van csinálva, csak azok a fránya színek... :D

2010. nov. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem tetszik.Nem illik össze ez a 2 szín és bármikor különbet csinálok 5 perc alatt.

18L

2010. nov. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
f0s
2010. nov. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Baromira "gyerekszínek". Ha amúgy is gyerek vagy (gondolom), nem kéne sminkelned magad, pláne nem ilyen erősen. Na meg 2 ilyen ellentétes szín, kék meg rózsaszín... Két szóval: nem jó.
2010. nov. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem ez túl színes (még esti sminknek is, nappalinak meg kifejezetten sok), ráadásul sztem, ha már kétszínű, jobban össze kellene dolgozni.
2010. nov. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de ez undorító.
2010. nov. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát elég gagyi, ne haragudj...

Én két perc alatt sminkelek, barna szem, zöld ceruza, de valahogy sokkal jobb a hatás... :D

Eleve a belül feketével kihúzott alsó szemhéj... nem láttam olyat, akinek jól állt volna, és a legtöbb ember 15éves korára ki is növi ezt a stílust. A szemhéjpor is elég béna, ha már a szemhéj mozgó részét is kifested, jobb, ha több árnyalatot használsz. És az árnyalatot sem találtad el. A rózsaszín maszatolás meg... nem tudom, alapozásnak akartad, vagy mi, de eléggé elrontottad.

Alul a szempillák alatt húzd ki és satírozd el. A külső szemzugot is hangsúlyozd és felül is kontúrozd, ugyanúgy. Cicafarkat is rajzolhatsz, bár az ilyesmit inkább tussal. A szemredőt is kihúzhatod valami sötétebb árnyalattal, a szemöldök alatt pedig használj világosabbat. És a mozgó részen is játszhatsz 2 árnyalattal. Összesen max 3színt használj, ami harmonizál. Az árnyalatot meg tapasztald ki. Remélem érted nagyrészt, bár YT tele van ilyen videókkal, írd be, h smokey eye tutorial, vagy makeup tutorial.

2010. nov. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 hot_kiss ***** válasza:
Nemtetszik.
2010. nov. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!