Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szoktatok egész nap sálban lenni?

Szoktatok egész nap sálban lenni?

Figyelt kérdés
Nyílván nem nyárra gondolok, hanem ősszel, meg télen ti szoktatok egész nap sálban lenni? Nem fognak hülyének nézni a suliban, ha sálban leszek egész nap?
2010. nov. 5. 17:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, dehogy.Sokan hordják suliba bentre is egész nap.
2010. nov. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én csak akkor ha nagyon hideg van a suliba, ami sajnos elég sokszor van mert hülyén van megoldva nálunk a fűtés:/ de akkor nyakig be vagyok öltözve
2010. nov. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

suliba, én se szoktam levenni :)

meg másse. :D

2010. nov. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem fognak hülyének nézni, sokan magukon hagyják. Néha én is, de inkább csak akkor, ha fáj a torkom.
2010. nov. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én igen.Nem érdekel ki,mit gondol!
2010. nov. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

MINDIG van rajtam sál. divatos, feldobja az öltözékem, és elrejti a nyakam. utálom a nyakakat.

persze ne ezekre a ronda vastagokra gondolj, egyszerű pamut általában valami feltűnő színben.

2010. nov. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én is ilyen vékony, de mégis meleg sálakat hordok, bár én ezért nem minden nap, de gyakran.
2010. nov. 5. 19:31
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 3éve folyamatosan le sem veszem kb csak itthon. :D Van egy egész sálgyűjteményem :$
2010. nov. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A suliba mindig hordok egy divatos sálacskát. :)
2010. nov. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!