Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Olcsó, de jó illatú parfümöt...

Olcsó, de jó illatú parfümöt szeretnék venni. Eddig kinek melyik a kedvence, melyiket ajánlaná nekem?

Figyelt kérdés

Nekem a kedvencem Christina Aguilera fekete mintás parfümje, de az elég drága... :S ami van, azt is ajándékba kaptam...

lécci árat is írjatok...


2010. nov. 6. 09:41
 1/9 anonim ***** válasza:
64%

Fergie Outspoken

Én csomagban vettem,volt hozzá:testápoló,dezodor + a parfüm.Nekem nagyon bejött ,a testápolóban meg az a jó,hogy az is parfüm illatú. :-)

2010. nov. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

én is régebben az olcsóbbakat kerestem, de azoknak nálam mindig hamar elmúlt az illatuk.

én most DKNY használok, (almás) :))

[link]

nem olyan olcsó, de nagyon jó illatú, sokáig megmarad...

amúgy az adidasnak vannak nem drágán jó illatú parfümjei, 1-2ezer ft, csomó féle, de nekem mindig hamar elmúlnak... :(((

2010. nov. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

Ha olcsón szeretnél, akkor én a helyedben végigszaglásznék egy AVON katalógust. :) Szerintem nem drágák és megtalálhatod a neked megfelelő illatot. Mondjuk az Outspoken nekem is bejön, bár még nem rendeltem.

20L

2010. nov. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És olyan Outspokent hol tudnék beszerezni? avonon és neten kívül milyen drogériában / boltban??
2010. nov. 6. 10:09
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

vaterán nézd meg, biztos találsz, bár szerintem drága.

Pécsett van egy bolt, ahol hamisítványokat árulnak, bár végülis nem hamisítvány, mert nem az eredeti csomagolásban árulják a hamisat, szall azt nem tudom, hogy hívják az ilyent. mindenesetre én ott vettem egy Bruno Women nevű parfümöt, nagyon jó, nagyon tartós az illata, 1500Ft volt. Barátnőm is ott vett, valami Playboy-osat, 1200Ft-ért. Avonosban a Far Awaynek van nagyon jó illata(számomra), tartós is, 1800Ft-ért már találsz vaterán.

2010. nov. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom, mit tartasz már drágának, de pl. drogériákban sűrűn szoktak leárazások lenni, nem is kicsik, sokszor harmadannyiért megvehetsz egy márkás parfümöt.
2010. nov. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%

Avon terméket csak avon boltban. :)

Amúgy nekem Puma Animagical (legújabb puma termék) jön be a leginkább.3500 ft azt hiszem a 20 mili,de elég 1 hónapig bőven.Az ilyen csomagos cuccokban mindig natural spay van kb 75 milisek de azt fújhatod állandóan,hogy legyen illatod,így sokkal drágább.Ebben a Pumaban az tetszik hogy reggel 3 kis fújást fújok a nyakamra és még este is dicsérnek,hogy de jó illatom van. :)

18L

2010. nov. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%

nos, ha tudod mi szeretnél, akkor online a webparfümériákban sokkal olcsóbb, mint az üzletekben, csak itt ugye nem tudod megszaglászni.

ha nem tudod mit is akarsz, akkor nagyobb városokban sétáló utcában, vagy plázában a középső folyosókon mindig van kimért parfüm. Ne félj tőle, 30 ml. 690 ft + 300 az üveg, de később utántöltik, és eredeti receptúra szerinti parfümöt kapsz, sokáig illatos a bőrön csak pl Naomi campbell kétéfle vamn, dior egyfajta, szóval nem kapható minden márkában az összes "alfaj".

nekem elég jó a szaglásom és összehasonlítottam az illatminta csíkokat, amit elhoztampl. a Rossmannbó, meg a Dm-ből a ráfújt parfümmintával és a kimért parfümöké is tényleg ugyan olyan.

most egy Diort vettem, ami egyébként 30 ml. 25 000 lett volna, csak azért mert jog védett és díszdobozos.

ha jót akarsz olcsón, akkor ezt a kimért parfümöt ajánlom tiszta szívvel.

2010. nov. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Versace parfümöt vettem doboz nélkül 90miliset egy normális parfümériában, teljesen eredetit, csak a dobozért nem fizettem. 7000 volt. Ez lehet neked drágának hangzik, de én több mint KÉT ÉVE használom, már kezd a tököm is tele lenni vele, hogy még mindig van. Szóval számold ki, te két év alatt mennyi olcsósat használsz el és mennyibe kerül az neked.
2010. nov. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!