Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Véletlenül egy árnyalattal...

Véletlenül egy árnyalattal világosabb alapozót vettem, mint a mit eddig használtam. Mit kezdjek vele, mert már egyszer használtam így vissza már nem vihetem?

Figyelt kérdés
2010. nov. 7. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:

tél lesz... lehet pont annyira leszel kifakulva, hogy jó legyen...

meg a púderrel vagy pirosítóval tudsz csalni rajta.

2010. nov. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha kicsit világosabb, az még általában magában sem gáz.

Vegyél sötétebbet és keverd össze / kombináld őket, az arcodon is vannak kicsit világosabb/sötétebb részek.

Ha nagyon nem jó, barátnővel még mindig elcserélheted.

2010. nov. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak egy árnyalattal világosabb, az még annyira nem gáz sztem (és ez eléggé alap tanács lesz, de ha eddig nem tetted, mert tökéletes volt az árnyalat, alapozd le a nyakadat is). Ha nagyon zavar, akkor használj mellé pirosítót, bronzosítót vagy sötétebb alapozót, azokkal lehet trükközni.

Egyébként ha másra nem is, szemhéjalapozónak bőven lehet használni világosabbat is (persze ha használsz szemhéjfestéket :D)...

2010. nov. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a hasznos tanácsokat! :)
2010. nov. 8. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!