Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Használnátok ezt a pénztárcát?...

Használnátok ezt a pénztárcát? Kép és továbbiak lent.

Figyelt kérdés

[link]


Az egyik oldalon találtam ezt a pénztárcát. Nekem nagyon tetszik - bár a kép egy kicsit csalóka, mert sokkal nagyobb az életben.

20 cm hosszú és 11 cm magas.

Használnátok egy ilyen nagy pénztárcát? Vagy ez inkább már a kistáska (estélyi táska) kategória?

Vagy mire lehetne használni? (Mert nem hiszem, hogy egy ilyen nagy pénztárcát kitöltene CSAK pénz...)


2010. nov. 9. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Ez nem pénztárca :D

Egy pénztárcának rekeszei vannak, ahol kényelmesen tarthatod a pénzed, irataid.


Ez színházas kis retikül.

2010. nov. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én használnám, mondjuk nem rózsaszín szalaggal, mert ettől a színtől irtózom, hanem valami natúr, fehér, akármilyen világos, a lényeg, h ne rózsaszín legyen :)

A formája és a stílusa egyébként nagyon tetszik. Én bárhová használnám, mert passzol a stílusomhoz (valódi fűzők, hosszú szoknyák, igazi régi nőies ruhák).

szerintem esetleg fér még bele sminkcuccokból egy-kettő, esetleg irattárca, mobil:) 21/L

2010. nov. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez kis táska. de amúgy jól néz ki. használnám, ha megyek valami elegánsabb helyre, vagy esküvőre , színházba.
2010. nov. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Még egy eszembe jutott: szerintem ha betenném pénztárcaként a táskámba, az a szalag egy napot sem érne meg... nem véletlen nincs a pénztárcákon kiálló dísz.
2010. nov. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mire lehet hasznalni? hat ez egy jo kerdes. en odaadnam a kutyamnak hogy legyen ez a jatekszere.es ezt most komolyan mondtam.
2010. nov. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ez az oldalon pénztárcának van feltüntetve!!!

Természetesen belülről vannak rekeszei, de arról nincs kép.

(Amúgy nem láttatok már régimódi pénztárcát??...)

2010. nov. 9. 14:38
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem is nagy tárcám van, és imádom!mondjuk nagyon illik a stílusomhoz is. hosszúkás, rekeszes. és természetesen sok rekesze is van. valamint sok apró mütyűr elfér benne, plusz amilyen nagy, könnyen megtalálom, akár a táska alján is:)
2010. nov. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!