Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol kapható Cuba férfi parfüm?

Hol kapható Cuba férfi parfüm?

Figyelt kérdés
Netes rendelésen kívül. Mert nem tudom pontosan milyen kellene, és jó lenne megszagolni, mielőtt rendelek.
2010. nov. 12. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Imádom!!!!!!!!! Már van a Rosmmanban is , amugy meg a Müllerben
2010. nov. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
megint én vagyok :D Most akcióban van a Rossmannban Aftershave meg Spray dézsában 2000ft, én vettem páromnak karácsonyra :D Amugy a sima barna a jó illatú.
2010. nov. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ó, remek, köszi szépen:) A sima barnának mi a neve? Sima barna?:)Én is karácsonyi ajándéknak szánom páromnak:)
2010. nov. 12. 09:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát fogalmam sincs, mi a neve, na várj előszedem megnézem mi van rajta :D. Nah nem találtam azon semmi írást, így lefotoztam Neked :) Ez van a szettben Igaz az nem parfüm, hanem deo spray meg after shave, de külön is van parfüm, onnan szagoltam meg :D Azóta is megvan a kis papírcsík


[link]

2010. nov. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oh, köszönöm szépen:)
2010. nov. 18. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!