Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehet kapni olyan kesztyűt...

Hol lehet kapni olyan kesztyűt aminek nincsenek ujjai?

Figyelt kérdés

Budapesten... ha lehet a xx. ker környékén :P és árba kb mennyi?

tom most páran azt fogják írni h keressek rá a google-n...stb... de előre szólok h KERESTEM mindenhol... üzletekben is kérdezgettem de semmi :/

köszönöm előre is a választ! :S


2010. nov. 12. 19:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem volt néhány egyszerű, fekete, régebbi kesztyűm, és kíváncsiságból az egyiknek levágtam az ujjait, mert úgy nem hordtam volna. Így meg kényelmes meg minden, hátrapöndörödik egy idő után, sőt még ki is bomolhat, de ha kicsit besütöd gyújtóval vagy gyufával, akkor nem olyan könnyen. Na persze, nem úgy, hogy felgyulladjon, de ezt valaki biztos el tudja magyarázni neked. Olcsóbb megoldás, az biztos. Akinek még az általános stílusához is bepasszol, az tökéletes :'D
2010. nov. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

ehhe xD aszondja olcsóbb megoldás :D

takkoban 390ft-ért van.. nézz be szerintem :D

2010. nov. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. egy pár egyszerű kesztyű 150 forint körül is kapható. Honnan tudhatnám mégis, hogy kinek mennyi, mennyire számít?-.-' És hogy ne legyen teljesen off, ha megteheted, akkor jobb minőségűre is költhetsz, természetesen. Valóban nem sokkal kerül többe, de nem lehet tudni, ki mennyit engedhet meg magának..
2010. nov. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
am köszi már van! :D és imádom!! :D csak mivel ma kaptam névnapomra ezért nem mondják meg anyuék h hol találták és mennyiért -.-" xD
2010. dec. 2. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!