Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehet venni/rendelni...

Hol lehet venni/rendelni olcsón goth ékszereket?

Figyelt kérdés

Denevér medál, aminek a mérete csak pár centis. (Darkshopon túl nagyot láttam és csak az az 1 van ott)

Másfajta goth medálok.

Fekete gyöngy nyakpántok vagy akár csipke


2010. nov. 13. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:

A tipikus csipke-gyöngy "nyakékeket", amiket minden pózer és műgót hord, meg amit minden fotózáson látsz a modelleken, bármelyik bizsuboltban megkapod, nézz csak be :) nem olyan drágák, kb. 2-3000 ft. Végül is nem csúnyák, csak nagyon tucatok.

Denevéres medál: esetleg Pesten a shark, kis butikok, vásár (az utóbbiban mindig szoktam látni).

Vaterán, teszveszen is körülnézhetsz. Esetleg meskán kézműveseknél érdeklődhetsz, így még egyedi darabhoz is hozzájuthatsz.

elsősorban ezekre gondoltam a bizsuboltosok alatt: [link]

[link]

itt is vannak medálok, nyakláncok esetleg. [link]

2010. nov. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a Bijou Brigitte-ben vettem egy nagyon szép nyakpátot. Vékony, csipkés, a közepén van egy fekete kő és vékony láncok lógnak le róla két pici fekete kristály alakú gyöngyel. Kb. olyan 2000-2500 Ft volt.
2010. nov. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, találtam róla képet:

[link]

(a felső)

2010. nov. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, pontosan ezeket hordja minden tucatgót....:)
2010. nov. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

szépek:)

kár hogy tucat, igen...:(

2010. nov. 29. 22:44
 6/9 anonim ***** válasza:
ha a külföldről való rendelés nem akadály, akkor az etsy is jó kis oldal. Sok egyedi cuccos van. Kámeák is vannak pl. nagyon olcsón, és általában ha egynél több dolgot rendel az ember, kb. semmibe se kerül a posta :)
2010. nov. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 AK_87 válasza:
A linkelt láncok tényleg tucatok, minden második goth csajon befigyel valamelyik. Én inkább készítek egyedit, minthogy boltban vegyek és szembejöjjön valamelyik buliban, kreatív hobbiboltokban vannak ékszeralkatrészek, rövidáru boltban meg szép csipkék. Teszveszen láttam kézzel készített csipkés nyakpántokat, csak be kell a keresőbe írni, hogy goth, bár ahogy elnéztem, az anyagköltség 10xesén akarják eladni általában, párszáz forintból ki lehet hozni egy igényesebb darabot.
2010. dec. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Bár én nem goth vagyok, de mégis bejönnek nekem az ilyen ékszerek, én is készítettem magamnak egyet gyöngyből, és elárulom összesen 200 forintba került, tehát olcsóbb mint ha vennéd
2012. júl. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2012. okt. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!