Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Aki nem tudja kifesteni...

Aki nem tudja kifesteni magának a körmét, mit csinál? Ha nem tudsz megkérni senkit, de szeretnéd befesteni a körmödet, akkor mit csinálsz? Megpróbálkozol vele?

Figyelt kérdés
2010. nov. 17. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:

én bal kézzel még mindig bénán tudom festeni a körmömet.

ha nincs senki vagy elmész rendszeresen manikűröshöz vagy magadnak próbálod.

ha tényleg béna vagy akkor kezdetben ne használ erős színeket mert annál nagyon látszik ha elszúrod.inkább világosabb rózsaszínt vagy csillámosat javaslok.

ne a leggagyibb lakkot válaszd mert a rossz minősége miatt is nehéz lehet a felvitel,ha a bőrödet is kilakkozod akkor vagy próbáld ki az essence-től a hibajavító ceruzát (a bőrön lévő lakkot lehet eltávolítani vele)vagy miután megszáradt fürdés közben kapargasd le ,a lakk úgyse marad a bőrödön mert a zsírosodástól leválik.

ne a levegőbe lakkozd a körmödet.

próbálj meg határozott vonalakat húzni.

lépések:

fürdés után tologasd vissza finoman a körömágyat

formázd reszeld fazonra

körömlakklemosóval töröld át

lakkozd ki ,a körömágytól kezdve húzd a csíkokat.nem kell sokszor általában 3 húzásból meg van egy köröm.

2010. nov. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
h nem tudja magának egy csaj kifesteni a körmét? én nem tudnám pl másnak megengedni h fesse az enyém. am h nem menne és nem lenne itthon senki akkor próbálkoznék
2010. nov. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!