Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek szép, ha díszítve...

Szerintetek szép, ha díszítve van a köröm?

Figyelt kérdés
2010. nov. 20. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
sztem k...a ronda! bocs de nagyon mű, számomra...
2010. nov. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
attól függ hogyan és h mivel, de áltlaában nem főleg az ilyen csicsász sz*rok
2010. nov. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem a díszes körmöket, inkább a természetességet favorizálom. Átlátszó körömlakk, szép, ápolt körmök -> szerintem ez a legszebb.

De ha már muszáj valamivel turbózni, akkor esetleg valami natúr színű körömlakkal.

A műkörmöket viszont utálom.

Ez még egész jól nézne ki, de sajnos ezen is nagyon látszik, hogy mű: [link]

Az ilyenek viszont egészen borzalmasak:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. nov. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
na jól van utolsó, azért nem ilyenekre gondoltam!!! XD
2010. nov. 20. 16:00
 5/9 nebula ***** válasza:
én imádom a díszes körmöket :X nekem is sokszor olyan csak épp nem zselé hanem saját...csak az a baj h nem tart sokéig mert nem ülök egész nap semmittéve és sokszor leesnek a diszek :(
2010. nov. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Belátom ezek szerint nem érthetően tettem fel a kérdést! Arra gondoltam, hogy szeretitek az olyan "díszített" körmöket, amelyek rajzolva vannak, nem az olyan óriási, ízléstelen díszekre gondoltam. Fúúj, ormótlannak tartom az olyanokat jómagam is...


Remélem így érthetőbb mire szerettem volna kilyukadni :)

2010. nov. 20. 18:21
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, azért gondoltam, hogy nem az ilyen brutál díszítésekre gondoltál, nem is azért linkeltem be őket, csak elrettentő példaként. :D


Nem találtam normális képet, de gondolom az ilyen típusú díszítésre gondoltál: [link]

Szóval ami nem műköröm, nem is agyoncsicsázott, csak a sima körömfestéken egy más színnel oda van rajzolva valami stb.

Láttam már jópofákat, pl. domino körmöket, de továbbra is tartom, hogy a magam részéről jobban szeretem a visszafogott körmöket.

A diszítettekek inkább csak max buliba, nyaralásnál, de nem hétköznapokra képzelem én el.

2010. nov. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
én mindig azon gondolkozom az ilyen hegyes körmök láttán hogy hogyan törli ki a seggét és hogy dughatja fel a tampont az illető hölgyemény.
2010. nov. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát jobb dolgod is lehetne te kan!
2010. nov. 30. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!