Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehet ilyen voodoo babákat...

Hol lehet ilyen voodoo babákat kapni budapesten?

Figyelt kérdés
[link]
2010. nov. 21. 02:09
 1/9 anonim válasza:
44%

[link]


Érdekes, én kipróbáltam. Neked miért nem megy ugyan ez, b+?

Használjátok már azt a ki-be-bašzott Google-t, erra van kitalálva.

2 másodperc.



(A baba pedig amit belinkeltél, egész pofás, pusztán esztétiailag szempontból teccős.)


De ha tényleg hiszel is a hatásában, akkor remélem valami jó drága helyet fogsz ki, ahol lehúzzák az ilyen balekot.

"óó, a szomszédos padból a suleeban, a Rozsdás Zsuzsi, há mindég pletykát mondikk róam, meg nemtom, oan cúnya, ezért bevúdúzom a mikróba hadd süjjön meeeg"

2010. nov. 21. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

esztétikailag kéne

konkrét boltot, ami nem internetes, hanem be lehet menni, és nézelődni, nem tudsz?


használtam a guglit én is, de csak webes boltokat találtam, meg csomó ez ügyben lényegtelen oldalt (arra se jött be hasznos, amit te beírtál).


egy csomó boltnak meg sajnos nincs rendes internetes címe, ezért várnám mások segítségét.


amúgy neked naponta mennyi idődbe telik, hogy másoknak linkelgeted a Google-t, mint valami újdonságot különböző keresőszavakkal? és az azon való morgás, hogy a másik miért nem használja?

2010. nov. 21. 03:16
 3/9 A kérdező kommentje:
amúgy, valamennyire poénból tettem az ezotériába. nem hiszek az ilyen izékben, csak táskadísznek kéne.
2010. nov. 21. 03:19
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
táskadísznek... ühüm jahh persze ;) :D
2010. nov. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Az Üllői út 32 alatt van a Kreatív ékszer-gyöngyösbolt. Na ott lehet kapni, pár száz forint darabja.
2010. nov. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%

Már ne is haragudj : nem csak KERESNI vagy lusta, de még OLVASNI is!... 8-[[


Mindjárt az első linken nagy betűvel írja : a babák személyesen is átvehetők Bp. belső kerületeiben levő boltokban!!!


[link]

2010. nov. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van táskadísz voodo babám, bár ez nem egészen olyan mint az eredetiek, hanem kicsit lapos meg vékony börböl van. Jeans Clubban lehet venni.
2010. nov. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 08:19,


nem azt írja, hogy boltokban, csak azt, hogy személyesen, és ez csak az átvételre vonatkozik.

én olyan boltot keresek, ahol személyesen lehet válogatni is az áru közt. Te nem olvastál figyelmesen. egyébként a fenti fotót is a google adta ki.

2010. nov. 21. 11:46
 9/9 A kérdező kommentje:

08:11,

09:15,


köszi, majd megnézem.

2010. nov. 21. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!