Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy csináljak füstös szemet?...

Hogy csináljak füstös szemet? Vagy mi állhat még jól? (kép)

Figyelt kérdés

Általában fekete ruhában vagyok, max néha fehéret(de ezt csak nagyon néha), vagy pirosat húzok, de akkor is fekete az alap. jól állna nekem a füstöt szem? hogy kell elkészíteni? milyen sminkek állnának jól a ruháimhoz? a hajam most csokibarna és nem ilyen a frufrum, hanem oldalas


youtube-on nem tudok keresni, mert nem tudok angolul, plusz meg sem érteném, mit mondanak közben, azért kérdezem itt

ha tudtok magyar videót, annak örülnék:)

[link]


2010. nov. 23. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Én sajnos nem tudok segíteni Neked a színekkel kapcsolatban, meg ahhoz a szem színedet is kellene tudnunk. De magyar sminkvideót tudok linkelni Neked, hátha ez segít!

http://www.youtube.com/watch?v=zDiybN0FUWo

2010. nov. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

A videó melletti találati listában még egy csomó hasonló témájú vidit találsz, magyar nyelvűeket (is).

http://www.youtube.com/watch?v=FYiYZByfmeg

2010. nov. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok, bocsi most jöttem rá, hogy valószínűleg Te vagy a képen:) szép a szemed:) szerintem lilát és feketét nyugodtan használhatsz!
2010. nov. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

megnéztem a videót, köszike

én valamelyest sötétebbre gondoltam, vagy mélyebbre, vagy nem is tudom, hogy mondjam. szóval valami ilyesmit:

[link] itt az első lány(Chanel)

[link]


szóval ami jobban kiemeli a szemem,körülötte is van festve, nem csak a szemhéj....remélem érthető voltam:)

2010. nov. 23. 19:33
 5/8 hot_kiss ***** válasza:
dorkasminkel.blogspot.com
2010. nov. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 hot_kiss ***** válasza:
livinpretty.blogspot.com
2010. nov. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szerintem nem szép mindig sötét füstös szemeket csinálni, mellesleg pl suliba nem is igazán illik. meg nappalra se nagyon legalábbis erősen.

próbálj ink lilából, barnából füstös szemet csinálni sokkal szebb lesz az eredmény, minthogy talpig feketében vagy..meg nem tudom miért csak azt hordasz (csak 1 tipp) de feldobná az öltözékedet és az összképet egy két színes cucc is, vagy legalább szürke, barna stb színek.

2010. nov. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

egyetemre járok már, de oda sem nagyon szoktam feketét, ink valami ezüstös szemhéjpúder+fekete szemcerka+fekete spirál

[link]

valahogy így, csak ezüst színnel és tusvonal nélkül


vagy a szélét elsatírozom feketével kicsit:

[link]

2010. nov. 26. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!