Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Használsz púdert a mindennapok...

Használsz púdert a mindennapokban?

Figyelt kérdés
Én igen! De csak kevés mennyiségben! :)
2010. nov. 28. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
én is használtam régen, de ma már áttértem az alapozóra:) és minden nap használok. Így érzem jól magam:)
2010. nov. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem pedig kellene , az egyenlőtlen bőr és a sok mitesszer miatt. Ha használni fogok egyszer Une 99%ban természetest fogok, de igazából olyan szemcsésen oszlik el rajtam, ha néha kenek, meg úgy látni hogy ott van. Plusz nem lélegzik, és nem akarok ráncos lenni.
2010. nov. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kénytelen vagyok :( az alapozóm kb 1,5percig marad rajtam,ha nem használok púdert..
2010. nov. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én írattam fel gyógyszert a bőrhibáimra úgyhogy nincs rá szükségem :)
2010. nov. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha fénylik az arom, vagy valami bőrhibát kell aktuálisan eltüntetni, akkor szoktam.

20L

2010. nov. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

használtam,pedig porcelán kinézetű bőröm van anélkül és,nekem attól csak kiszáradt és hámlani kezdett egy idő után:S

Szerintem a korrektor elég arra a bőrhibára amit el akarsz tüntetni.

:)

2010. nov. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!