Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mely üzletben találok matt...

Mely üzletben találok matt árnyalatú körömlakkokat? Vagy mely márkát keressem?

Figyelt kérdés
Néztem már a Rossmanban meg a DM-ben de vagy az én figyelmem kerülte el vagy valóban nem volt matt árnyalatú körömlakkjuk.
2010. dec. 2. 18:39
 1/4 B-Eniko ***** válasza:
Szia! A crystal nailsnek van egy mattító fedőlakkja, amit bármely színű körömlakk fölé használva matt hatást érhetsz el.15ml - 1250 Ft Én a dunaplazában, a beauty nailsnél szoktam CN termékeket venni, de a józsef krt.-on ill. viszonteladóknál is megtalálod.
2010. dec. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pedig ha jártál a Rossman/DM boltokban, akkor találnod kellett volna, mert pl az essence lakkok közt van ilyen matt hatású. :)
2010. dec. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És az essencenek is van egy mattító fedőlakja.
2010. dec. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Crystal nails, Essence, manhattan gyárt mattító fedőlakkot...legalábbis ezekről tudok...

Ami még esélyes márka lehet, az az Orly.

2010. dec. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!