Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Műkörmösök! Megérte ezt a...

Műkörmösök! Megérte ezt a szakmát csinálni?

Figyelt kérdés
Gondolkozom hogy elvégezk egy ilyen "szakmát",de ha jól tudom nem kevés pénzbe kerül az oktatás,a hozzátartozó kellékek meg saját magam kell megvenni.Ha sikerül elvégezni,akkor meg inkább otthoni munkának lenne jó,mert ha jól tudom azért hogy egy szalonba dolgozz 30e környékén van a bérlés.Megéri?Keresel vele annyit,hogy megélj?Nem hiszem.
2010. dec. 3. 09:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Én már 3 éve dolgozok körmösként és nekem megéri mert van vendég köröm ,sokat keresek és meg tudok élni belőle.
2010. dec. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem most nagyon nagy divat lett az az egész, de, hogy én nem támogatom az biztos nekem nem kell műköröm semmi pénzért...^^
2010. dec. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!