Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kipróbáltad már a Tescoban...

Kipróbáltad már a Tescoban kapható francia manikűrt?

Figyelt kérdés

1500 Ft és van benne egy csomó minden. 4 lakk, masszázs krém, korrigáló, kisolló, körömcsipesz, helyreállító krém, polírozó, meg ugye a kis fehér csíkok vagy mik.

Szerintem nevetségesen olcsó. Érdemes megvenni? Valaki esetleg nem vett már és próbálta ki?


2010. dec. 3. 13:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Jól hangzik. Csak az a baj, hogy azok a csíkok nem használhatóak. Nekem mindig az a bajom velük, hogy ráragasztom, megfestem ugye a végét a körmömnek, aztán megszárad, lehúzom. És tiszta ragasztó marad a körmöm alatta. Mire azt leszedem, addigra lejön amit lakkoztam. És többfélét is próbáltam már. Csak úgy simán én meg nem tudok szép franciát festeni. De ha azt vesszük, hogy van benne 4 lakk, meg még pár cucc, akkor 1500 simán megéri. Csak sztem azt ne várd hogy majd hú de szép franciát tudsz csinálni vele.
2010. dec. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!