Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Megbízható minőségűek az...

Megbízható minőségűek az Ázsiában árult márkás (? ) smink termékek, kozmetikumok?

Figyelt kérdés
Vagyis merjek venni ott sminkszereket, krémeket, parfümöt? Mert hogy ott olcsóbb... Most szeretném komoly tételben felfrissíteni a sminktáskám.
2009. jan. 18. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Szia! Én körömlakkot vettem ott, mert az a mániám... Szépen feltankoltam, de nekem nem jött be... Felpuffad és másnap le is jön az egész... Gagyinak tartom és nem is használom őket... Persze ez csak körömlakk... Szerintem ne egyszerre vegyél meg mindent, hanem válassz valamit, próbáld ki és ha tetszik, akkor jöhet a következő! ;)
2009. jan. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%
attol fugg hol azsiaban?kinaban nem ajanlom.legjobb ha jappanban,de tan legjobb koreaban,itt olcson es minden markaban bevasarolhatsz.
2009. jan. 22. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
most figyelem,hogy Azsiaban az valami uzlet neve netan?azt hittem azsiai kontinensrol irsz;))mert en komolyan koreaban es jappanban vasarolok;))nem nagyon segitettem,bocsi;)))
2009. jan. 22. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért köszi a választ! :) Nem lenne rossz Japánban vásárolni! Ott tényleg olcsóbbak az IGAZI márkás, jó minőségű cuccok (kozmetikum, ruha)?
2009. jan. 22. 08:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Háát nem tudom..Én a ruhákkal nem Vagyok nagyon kibékülve...Bármennyire is szépek, nem biztos, hogy eredeti az az anyag ami rá van írva (pl:bőr) Egyszer vettem ott egy Adidas nacit és amikor előszőr kimostam lejött róla a márkajelzés aminek eredetileg bele kellett volna varrva lennie...Gondoltam, hogyha nincs is belevarva azért van annyira eredeti, hogy ne kopjon le ilyen hamar... :) No mindegy..A sminkekről nem tudok véleményt mondani Én többnyire Rossmanban vásárolok! :)
2009. jan. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
koreabab olcson betudsz vasarolni.jappan dragabb,de itt biztosra mesz.ha egyszer koreaba jutsz,ajanlom a repuloteri dutty free-t.de gondolom magyarorszagon is be lehet vasarolni.azsia az valami aruhaz?es hol van?legkozelebb ha haza utazok,megnezem;)
2009. jan. 23. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az Ázsia az (két nagy épületből álló) kínai "pláza". Olcsó, kínai cuccokkal (www.asiacenter.hu)
2009. jan. 23. 14:15
 8/8 anonim ***** válasza:
na akkor nem ajanlom,eleg ha azt hallom,hogy kinai.nem lehet nekik hinni.hiaba az van ra irva,hogy adidas.foleg markas cuccokat nem vennek ott.ki dobsz egy csomo penzt a semmiert.mert made in china az az.
2009. jan. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!