Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fültágítót ha kiveszed, hogy...

Fültágítót ha kiveszed, hogy fog kinézni a füled később? Pl öregkorodban?

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 13:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem nincs, de ez már nekem is eszembe jutott, és mivel vizuális típus vagyok, mindig elképzelem, majd hasgörcsig röhögöm magam :D
2010. dec. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jó lenne, ha ez a kédés azoknak is eszébe jutna, akik ilyen hülyeséget akarnak csinálni magukkal.
2010. dec. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Az semmi, képzeld el, hogy (esetleg, netaláltán) az illetőt felveszik valami irodai munkára, és a munkatársai azzal szórakoznak, hogy galacsinokat dobnak át a fülén! xD

2010. dec. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
az nagyon sokmindentől függ ( szervezettől, a tágító méretétől, a tágítás gyorsaságától, emnnyi dieig volt bent stb) de ha nem extranagy méretről beszélünk általában összehúzódik a lyuk. ha extranagy, azt meg lehet később műttetni.
2010. dec. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Vannak ezek a 2-3 cm átmérőjűek, ha ezek pár évig bent vannak, nem hiszem, h benőne..
2010. dec. 7. 14:16
 6/11 anonim ***** válasza:

szerintem a fültágitó a legundoritóbb dolog a világon.

főleg a lányoknak.. -.-" nemár.. van egy csaj akit ismerek,annyira szépen és igényesen öltözködik. Nőiesen.. a legmaximálisabban.... :D és FÜLTÁGÍTÓT AKAR!

nahányás.

2010. dec. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Nah nehogy már ti akarjátok eldönteni 1 több 1000éves testdíszítésről h gusztustalan-e.

Tutankhamon forog a sírjában vszínűleg.


Nekem pl nincs szándékomban megválni tőle 2évem ment el arra h 4centire tágítsam őket.

Ennek kultúrája van és aki nem képes megérteni azt lehet szídni.


60évesen nagyfaterként nem azt fogják nézni h mik vannak a testemen.

Nagy örömünkre lehet elérjük h tovább menjen ez a testmódosítás és a leendő generáció is kedet kapjon hozzá.


Különben csak a magyarok ennyire kutyák szégyenlem is a származásom.

18/F

2010. dec. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

6O évesen is a füledben lesz? Vicces leszel vele :)

Attól, h Tutankhamon is ezt csinálta, mindenkinek ezt kell, mert ez a jó?

2010. dec. 7. 16:06
 9/11 anonim ***** válasza:
ti komolyan ennek éltek? hogy majd 60-70 évesen biztos kinevet valaki az utcán? ha az ember egyfolytában ilyeneken gondolkozna, semmilyen merészséget nem követne el az életben... kicsit uncsi lehet így élni... egyébként kb 2 cm-ig biztos hogy visszanő, egyébként meg vissza lehet varratni a helyére, ugyanolyan lesz, mind előtte (www.zagyvai.com)
2010. dec. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én tetováltatni fogok nemsokára, persze rüögtön midnenki jön a kérdéssel hogy mi lesz ha öreg leszek...

1. kitérdekel?

2. legalább lesz rajtam akkor is valami szép, ami emlékeztet majd rá milyen volt önmagamnak lenni, nem hagyja hogy elfelejtsem ki is vagyok valójában.


rádásul mint már írtam.. afültágító helye visszaugrik... pontosan nem tudtam hány mm-ig, de akkor 2. ezekszerint.

2010. dec. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!