Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért vagyok ennyire béna?

Miért vagyok ennyire béna?

Figyelt kérdés
Egyszerűen mindig elkenődik a szemfestékem! Nem tudom hogy csinálom, hozzá sem érek! Arra is gondoltam, hogy veszek valami méregdrága szemcerkát, vagy szerintetek az is kenődik? Mi a titka? Már nagyon elvagyok keseredve!
2010. dec. 7. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

kenj alá alapozót a szemhéjadra, attól kicsit jobb...

egyébként meg használj inkább tust ha tudsz vlee bánni, az nem kenődik annyira.

2010. dec. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Van egy ismerősöm, aki szintén ilyen. Egyébként az izzadságtól van. Ő vízálló cuccokat használ. Menj be egy drogériába (Pl Müller, Marinnaud), ott segítenek, értenek hozzá.
2010. dec. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
szemfesték alapozót kellene használnod..a hivatalos nevét nem tudom:)
2010. dec. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez a legnagyobb bajod?
2010. dec. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

utolsó, miért milyen baja legyen sminkkel kapcsolatban?


amúgy meg igen, sokat számít a márka, nekem astor van, nem kenődik csak ha nagyon bulizok, hordj magadnál fültisztitót, azzal kitudod igazítani.

2010. dec. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szemhéjalapozó megoldaná a dolgot...a sima alapozó nem elég. Próbáltam, tudom.

Szemhéjalapozót gyárt az Alverde, Artdeco, Isadora, BeYu, Mac...legalábbis itthon ezekről tudok.Nekem mac paintpotom van, nem olcsó, de nagyon kevés kell belőle egyszerre, és betonbiztosan tartja a szememen a sminket.

Az isadoráról is csak jókat hallottam, az alveréről csak rosszakat, az artdecoról pedig mindkettőt...Ezeknek az ára 1000-től (alverde)5000-ig (Mac) terjed...azt már te döntöd el, hogy melyiket választod...

2010. dec. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Vehetsz "szemfesték alapozót", illetve vannak fixáló spray-k is, amivel sminkelés után kell lefújni a szemhéjadat. Azt hiszem Douglasban lehet ilyeneket venni, bár nem olcsók.


Ha a szemceruzád kenődik el, alul spirálozd ki a szempilládat. Ha nem szereted, hogy erősen ki van spirálozva alul, csak a pillák tövéhez nyomogasd oda a kefét, apró "pötyögtető" mozdulatokkal. Ez elég jól rögzíti a szemceruzát.


Ja és sminkelés előtt töröld át az arcodat tonikkal, vagy egy olajfelszívó papírral.

2010. dec. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, kipróbálom amiket írtatok!
2010. dec. 8. 01:21
 9/10 anonim ***** válasza:
sztem meg vegyél inkább egy tust... (egy olcsóbbat először, tanulj meg vele sminkelni) sokkal szebben mutat és nem kenődik. :)
2010. dec. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jó, bocs. Amúgy igazuk van, tényleg inkább tussal csináld, és valami jobb minőségűvel (nem feltétlen a drágára gondolok, csak mondjuk kérdezz meg valakit, milyet használ, mennyire vált be, stb).

Én is azt használom.

2010. dec. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!