Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Vettem Essence műkörmöt....

Vettem Essence műkörmöt. Nincs benne két egyforma méretű. Másnál is volt már hasonló helyzet?

Figyelt kérdés
Megvettem, mert vitaminhiánytól és a hidegtől teljesen szétmentek a körmeim, nagyon csúnyák voltak. Gondoltam amíg rendbe jön, veszek ilyen ragasztható körmöt. A gond az, hogy mindegyik más méretű, nincs benne két-két egyforma. Ahhoz képest viszont drága volt, 800 Ft-ot hagytam ott a Rossmannban.
2010. dec. 7. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem vettem, de azért így elég gáz. Nem tudod visszavinni a boltba? Ha nem kezdted el ragasztgatni, hátha ki tudod valamire cserélni.

Vagy, ha mindenáron fel akarod rakni, szokták reszelni az ilyen ragasztható körmöket is.


Amúgy, ha tönkrement a körmöd, nem jó, hogy teszel rá valamit. Lassabban gyógyul. Inkább tegyél rá körömerősítőt és szedj vitaminokat. Sokkal többet érsz vele.

2010. dec. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem se tegyél rá műkörmöt. Ettől elvékonyodik, sőt a ragasztótól még rosszabb lesz :S Körömerősítő!!!
2010. dec. 8. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi, igen, próbálom azt! :) Ez ilyen gyengébb volt, ragasztós volt a másik oldala, gondoltam ez annyira nem fogja bántani...sajnálom, hogy kiadtam érte majdnem egy 1000-est és semmit nem érek vele.

Azóta több leírást is találtam róla blogokon, hogy micsoda szar. :S

2010. dec. 8. 13:55
 4/4 anonim válasza:
Én nem ilyet vettem, de próbáltam már a ragasztható körmöket. Kb. fél napig bírtam hordani, aztán folyamatosan "elvesztettem" őket. Iszonyú kényelmetlen, befolyik alá a víz, és tönkretette a ragasztó a körmömet alatta, úgyhogy nagyon megbántam. Ha nagyon gáz a körmöd, akkor inkább csináltass műkörmöt, bár az még drágább, viszont szebb. Ha nem, akkor viszont sok gyümölcs, zöldség és vitamin a javaslatom.
2010. dec. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!