Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit tegyek, hogy ne kenődjön...

Mit tegyek, hogy ne kenődjön el a sminkem? És mért olyan a fejemen az alapozó, mint a vakolat? :D

Figyelt kérdés

suliba általában csak szemceruzát, spirált és tust használok, de mindig lekenődik, vagy a szemem sarkában összegyűlik, és oylan gusztustalan.mit tegyek ellene?

a másik dolog meg ez az alapozós történet.. avonosat használok 1500 a púder is avonos.. és amikor flkenem még tök jó, de egy idő után így felpattogzik vagy nemtudom hogy illlessem. ez ellen mit lehet tenni?


2010. dec. 9. 15:08
1 2
 1/12 anonim válasza:
Ne sminkelj :) Amúgy meg próbálj ki többfélét, biztos van olyan amelyik jobb minőségű, gondolom ez a bőrtől is függ, hogy kinek melyik válik be.
2010. dec. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

kipróbáltam 2500 ft-os szemceruzát meg 500 ft-osat is.. mindnél ez volt.

hallottam olyanokat, hogy valaki hajlakkot fúj a szemére... ez ér valamit?

2010. dec. 9. 15:28
 3/12 anonim ***** válasza:
avonozok, de az alapozók szinte senkinek sem válnak be. érdemes beruházni egy drágábbra. amit kipróbálsz. a púdereik elég jók, kenj alapozószivaccsal kevés alapozót a szemhéjadra, majd púderezd le...
2010. dec. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

köszönöm:)

de a szemcerkás dologgal mit csináljak?

2010. dec. 9. 15:41
 5/12 anonim ***** válasza:

szia. alapozónak a loreál alapozóját tudom ajánlani, nem olcsó mulatság, de nekem nagyon bevált.

szemcerka. hord magaddal fültisztitó pálcikát, és azzal kitudod szedni a szemed sarkából az összegyűlt cuccot, kicsit nyálazd be előtte a fültisztítót. én így szoktam, mert engem is zavar ha elkenődik, és ezzel tudom korrigálni.

2010. dec. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

nekem sinergen alapozóm van, sztem olcsóbb, mint az avon, de nagyon jó és nem néz ki úgy, mint a vakolat

érdemes beszerezni 1 sminkszivacsot (nemtudom mi a rendes vene). én úgy szoktam h bevizezem a szivacsot, kinyomkodom, a kézfejemre rakok 1 csepp alapozót és onnan viszem fel az arcomra.

ha a szemhéjadat is lealapozod, akkor nem fog összegyűlni a ráncokban a smink.

és sztem érdemes pirosítót is használni, h ne nézzen ki élettelenül az arcod. de ne vidd túlzásba, mert idétlenül nézhet ki.

2010. dec. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2010. dec. 9. 18:02
 8/12 anonim ***** válasza:

a szememmel én is küzködök.

na de a bör: szal nekem mivel zsiros a böröm 1 kicsit ezért elöször le hintöporozom (babáknak való "puder" néven lehet kapni) aztán felkenem az alapozot (1000 Ft-os essense) majd lepuderezem. ezután várok 1 kicsit (pl megcsinálom a hajam xD) aztán bevizezem a kezem, lerázom a vizet(de persze nedves marad), és ezzel "végigsimogatom"

az arcom. (h mindenhova kerüljön 1 kis viz). ezt meg hagyom h megszáradjon. :D remélem tudtam segiteni. 15/L

2010. dec. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

persze, köszönöm:D de ez miben segít?nem lesz ilyen mű hatása?

(majd kipróbálom)

2010. dec. 9. 22:28
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia,

Én úgy alapozok, hogy az alapozót összekeverem arckrémmel, majd púder. Nekem egésznap természetes hatású marad, nem pattogzik, nincs maszk hatása, szerintem próbáld ki.

2010. dec. 10. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!