Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hány éves kortól ajánlott a...

Hány éves kortól ajánlott a fenék tetoválás? 16 éves lánynek még korai? A bőr változása ( nyúlása, húzódása) miatt kérdezem.

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és nagyon szeretnék a fenekemre 1 tetoválást ,csak érdekelne ,hogy nem korai-e még a bőr változása miatt ,vagy már nem fog húzodni vagy nyúlni a bőröm?

Hol lehet képeket nézni fenéktetoválásokról?


2009. jan. 20. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Még változni fog a bőröd állaga- én a helyedben várnék még, figyelném magam. Ronda lehet a tetkó, ha a folyamatosan változó női hormonjaid hatására egyszercsak másféle lesz a bőröd szövetállománya.
2009. jan. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is egy pár évet még mindenképpen várj vele. Addig tervezgesd inkább, h tuti olyan motívum legyen, amit később nem bánsz meg.

Én 18 évesen csináltattam az elsőt (még mindig csak az van meg, de a következő tervei is megvannak már:))

Meg a fenék, sztem azért necces, mert ott változik leginkább a bőr. Legalábbis magamból indulok ki, vannak időszakaim mikor felszedek pár kilot, és megnő rendesen, aztán ha nem tetszem magamnak akkor teszek érte h lefogyjak, volt már h nagyon nagyon lefogytam, semmi seggem nem volt. De persze mindenkinél máshogy van.

A lényeg, h picit még várj vele. (De ha elhatároztad magad, ne hagyd, h lebeszéljenek.)

2009. jan. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
60%
Simán! Varrasd szét magad.
2009. jan. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
szerintem még várj
2010. aug. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
19%
Ja varrasd magad, mond el a világnak hogy egy b*szott nagy k*rva vagy és gramm tartásod nincs! Ha szeretnéd hogy egy ordenáré nagy k*rva emblémát viselj csak rajta varrasd a segged! Vagy esetleg a homlokodra B-I-T-C-H hogy internacionálisan is tudják mi vagy! vagy ne varrasd magad és csinálj úgy mint akinek van tartása és f@sz után járás helyett alapíts magadnak biztos jövőt, mert a ribiségből meg lehet élni csak szerintem van egy hátránya, nem kapsz betegbiztosítást, és úgy szar kezelni a gennyes patogzásokat!
2011. máj. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!