Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Férfi parfümöt szeretnék...

Férfi parfümöt szeretnék venni, ami nem drága, de jó tartós? Az ok: nem biztos, hogy az illető használná. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Ajándékba venném édesapámnak, de bizonytalan, hogy egyáltalán használná-e. Ezért nem szeretnék 8-19e Ft-t kiadni, mert akkor ez is a szemétbe landol pár év múlva (ahogy más termék is, amit vettem)

De ilyet még nem vettem.

Olyan kéne, ami tartós, és erősebb. Mert úgy vettem észre, hogy apukám az ilyeneket részesíti előnyben.


Mit tanácsoltak?


2010. dec. 16. 08:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Rossmannban láttam, én vettem is 1800ft Cuba a neve, van testere is szagizd meg.
2010. dec. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Cuba? Igen erről hallottam. És tartós erős az illata?
2010. dec. 16. 09:49
 3/6 anonim ***** válasza:
igen jó tartós és erős, én nagyon szeretem, szagold meg :) és ha tetszik vedd meg.
2010. dec. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
AVONból imperfect (ilyen van a nagybátyámnak, 56éves)vagy Full Speed (ez a páromnak van, neki is én vettem, nagyon tartós, jó illata van)
2010. dec. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is a Cubát mondanám, azon belül a gold-ot. Nem drága és lehet belőle kapni most ajándék szettet is akár:

[link]

2010. dec. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ezt gondoltam én is :D Én dézsában vettem, aftershave+spray 2000Ft
2010. dec. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!