Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az Il-Makiage sminkes iskola...

Az Il-Makiage sminkes iskola érdekelne, pontosabban az, hogy az alap (Beauty) képzése után kaptatok-e munkát itt a cégnél vagy máshol? Megéri befektetni a tanfolyam árárt? Visszakeresi?

Figyelt kérdés
2010. dec. 16. 19:22
 1/5 Rencsike25 ***** válasza:
16%
Barátnőm elvégezte a tanfolyamot az Il-makiage-nál, nagyon elégedett volt. Az árban kapott egy teljesen felszerelt sminkes táskát is. Az il-makiage biztosít munka lehetőséget az ott tanulóknak.:) Barátnőmnek is felajánlották, de ő csak hobbi sminkes:), így nem kezdett el dolgozni. ha valaki viszont a sminkes szakmában szeretne dolgozni, bátran kezdjen az il-makiage-nál. :)
2011. febr. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kiss Virág25 ***** válasza:
0%

Szia!


A Basic Beauty tanfolyam elvégzése után valóban van lehetőség arra,hogy cégen belül dolgozhass.

Ha máshol szeretnéd gyakorlatban alkalmazni a tudásodat,akkor érdemes kapcsolkatokat kiépítened.

A tanfolyam ára biztosan visszajön.

Érdemes belevágnod :)

2011. nov. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nem éri meg sajnos. dolgozhatsz utánna valóban náluk napi 12 órában, fillérekért....
2012. ápr. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Mindenesetre ez megmagyarázza (és némiképp menti, legyünk irgalmasak) az ott dolgozók rosszkedvét és stílusát: a műmosoly mögött valószínűleg filléres gondok és állandó stressz húzódik...

Nem irigylem szerencsétleneket...pláne az ide bérkommentelőket, akik valószínűleg maguk is elég nagy trutyiba keveredtek.:(

2013. jan. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én itt végeztem el a sminkiskolát és itt is dolgozom egy ideje. Amikor bejöttem hogy még is mennyi pénz, mennyi ideig tart ilyenek nem volt pénzem szóval beálltam rövid időre hostessnek, abból fizettema tanfoplyamot aztán meg sminkes vagyok. Igazából nem mondanám h filléres a fizetésem, elég jól keresek én is a többiek is, erre nincs panasz :)
2015. jan. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!