Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy tudnám elkészíteni ezt a...

Hogy tudnám elkészíteni ezt a sminket?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett ez a smink és szeretném elkészíteni de nem nagyon értek hozzá. Valaki segítene? :) [link]
2010. dec. 18. 19:54
 1/2 anonim válasza:
100%

Hát leírom hogy hogyan csinálnám én :

1. lépés: alapozd le a szemed! korrektor és alapozó! vigyázz, h a szemedbe ne kerüljön :P

2. lépés: egy világosabb barnával, ami az alap színed, azzal fedd be a mozgó szemhélyadat, majd egy vagy két árnyalattal sötétebb barnával a szemmélyítő zugba vidd fel és szépen dolgozd össze a két színt, hogy szép legyen az átmenet.

3. lépés: húzd ki vékonyan!!! ismétlem vékonyan a szemedet felül ( én tussal szoktam, mert az tartósabb).

4. lépés: ezt kihagyhatod, de ettől lesz szép nagy a szemed: a szemzugba és a szemhéjad alá a szemhéj csontra vigyél fel egy fehér vagy gyöngyház színű festéket. és az alsó részére..a könnycsatornára vagy alá (ahogy szereted) fehér szemceruzával húzd ki.

5. a világosabbik barnából vigyél fel a szemed alá is...kb a szempillád vonalába, de figyelj h ne tűnjön karikásnak tőle.

6. Szempilla spirálozz! figyelj a szempilla spirálnál, hogy ha nem elég jó a spirál keféje, akkor menj át rajta rögtön utána szempilla fésűvel.

7.: vidd fel az arcpírosítót..én ehez egy kicsit rózsaszínesebbet használnék, és nem az arc csontom alá, hanem arra meg kicsit feljebb tenném, hogy ne az arcot csontosítsd, hanem az arcodat frissítsd vele, de ha akarod csontosíthatsz is.

8.: A szád legyen natúr! Egyszerűen, egy natúr szájfényt használj!

9.: Kb most megszáradt a szempillád! Most vigyél fel még egy réteget a dúsabb hatásért! és ne felejtsd el a fésülést!

remélem tudtam segíteni!

2010. dec. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon nagyon köszönöm! :D óriási segítség voltál :)
2010. dec. 18. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!