Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehet lakat medált venni?

Szamóca. kérdése:

Hol lehet lakat medált venni?

Figyelt kérdés

legjobb lenne ezüstözött/ezüst, és működő, de ha nem funkcionál az sem baj, csak rendes lakatnak nézzen ki:D

ilyesmi...

[link]

[link]


2010. dec. 19. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress rá aukciós oldalakon. Én az e-Bay-t ajánlom, ott mindent megtalálsz. Igaz, hogy külföldi az oldal, de ha kifogsz valami jót, akkor nagyon olcsó és a szállítás se valami borzalom. ^^
2010. dec. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ó igen akartam írni... néztem vaterán, és van is, szép is, bbár elég drága de fizetném talántalán....csak én ezekhez nem értek, ugyhogy megpróbálnám elkerülni az ilyesmit, ha lehet:D

azért ksözönöm a válaszod :))

2010. dec. 19. 23:34
 3/3 anonim válasza:
lehet venni emlékkönyveket, amihez lakatot adnak. találtam itthon egy olyat még régről, én arról vettem le, szerintem tök jó :D egyszerű, de nagyszerű.
2012. márc. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!