Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ilyen karkötő hogyan készül...

Ilyen karkötő hogyan készül pontosan?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van makramé, meg van a karkötő csomózás. De ez más. Aki tudja, hogy hogyan lehet ilyet csinálni, vagy tud olyan oldalt ahol leírás van, az segítsen légyszi.

[link]


2010. dec. 20. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:

hűű nagyon régen tudtam ilyet csinálni :| akkor én saját kezűleg csináltam ilyen szövő izét:D ami kb abból állt hogy egy fa deszka bele vertem szögeket és azon tudtam csinálni

vannak ilyen kézügyességi boltok ott vannak könyvek hogyan lehet megcsinálni nagyon klasszul leírják :) de lehet hogy valaki pontosabb választ tud írni

2010. dec. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2010. dec. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy nézted-e a linket, de ez nem csomázási technikával készül.
2010. dec. 22. 15:29
 4/5 anonim ***** válasza:
hát de...-.-" ez kérlek szépen csomózás
2010. dec. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát vagy félreértettük egymást, vagy pedig nem látszik rendesen a kép.

Én csomozótt karkötő alatt azt értem, ami csomózási technikával készül. (Csomókat kell kötni...)

Pl.: [link]


Lehet nem látszik a kép rendesen, szóval amit én keresek, az ilyen: [link]


Lehet ebben a technikában is kell "csomót" készíteni, de alapvetően azért úgy tűnik, hogy nem erre alapul a dolog.

Illetve ha én tévedek, akkor azon a linken amit írtál hol van ennek a leírása, mert én csak hagyományos csomózott karkötőket látok ott...

2010. dec. 31. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!