Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A színes hajlakkot hogyan...

A színes hajlakkot hogyan kell használni? Lécci

Figyelt kérdés
eléggé lelapuló hajam van és ha rá fújok egy kis színes hajlakkot akkor olyan vizes hatása lesz és teljesen lelapul. messzebbről fújjam vagy mit rontok el? :) léccí egítsetek!!
2010. dec. 24. 10:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
bocsi h nem tudok válaszolni de színes hajlakk az milyen? mi a neve? hol vetted?
2010. dec. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
a színes hajlakk az olyan mint egy normális hajlakk csak amikor befújod vele a hajad akkor színes lesz és 1 mosással kimosható. mindenféle színben kapható és a fodrászkellékesnél lehet kapni de szerintem ilyen rossmann félékbe is lehet kapni:D
2010. dec. 24. 12:02
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja és bocsi a neve: az rengeteg féle van. ami nekem van annak az a neve hogy: hair color spray :D
2010. dec. 24. 12:03
 4/11 anonim ***** válasza:
első vagyok, köszi:D
2010. dec. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
szívesen:)
2010. dec. 24. 12:32
 6/11 anonim ***** válasza:

Hátadra, vállaidra először is tegyél valami rongyot, vagy törülközőt, amit nem sajnálsz, hogy összekoszolsz(meg aminek nem baj, ha nem jön ki belőle a festék), mert különben olyan lesz a ruhád, azt meg nem szeretnéd.

Fésüld át a hajadat mindenhol.

Emelj fel egy tincset, amit beszeretnél festeni.Olyan 5-10 centis távolságból kezd el ráfújni, de ne nyomd erősen, különben 'elázik' a hajad.

Lassan fújd be a tincset, fel-és le járó mozdulatokkal. Amikor már látod, hogy befogta, akkor óvatosan engedd le a tincset és egy fésűvel felületesen menj át rajta, hogy annyira ne álljon egybe.(A fésű is olyan lesz, tudom:/)

Csináld ezt meg végig, amennyit csak szeretnél és a végén rögzítsd hajlakkal, különben akárhányszor hozzáérsz a hajadhoz olyan lesz a kezed.

Remélem segítettem.


Boldog Karácsonyt! :)

2010. dec. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
jujj nagyon szépen kösziii !!! :) sokat segítettél!! Boldog Karácsonyt!! :D
2010. dec. 24. 14:10
 8/11 A kérdező kommentje:
és bocsi de még kérdeznék vmit: Neked nagyon lelapult utána a hajad? mert most rájöttem h ha lefelé szárítom akkor dúsabb hatása lesz és ha befújom és lelapul akkor ez semmi se ér . ja amúgy szilveszterre kéne :D
2010. dec. 24. 14:18
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen, lelapult tőle egy kicsit, de mivel frissen mosott hajra csináltam ezért annyira nem. Bár, olyankor oroszlán fej hatása van a hajamnak. :D

Tupírozd fel, én ezt szoktam:)

2010. dec. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi kipróbálom :)
2010. dec. 25. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!