Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kiesett a gyűrűmből a kő. hol...

Kiesett a gyűrűmből a kő. hol és mennyiért csinálnák meg?

Figyelt kérdés

ilyesmi gyűrűm van:

[link]

egy virág, 5 "szirommal" az egyik "szirom" kiesett, elveszett. hol tudom megcsináltatni?

pedig még kis karmok is tartották...nagyon el vagyok keseredve, páromtól kaptam, ez volt az első ékszer, amit vett nekem, fél évre:(


2010. dec. 24. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne szomorkodj sokat, bármelyik ékszerész megcsinálja neked sztem párszáz forintért.
2010. dec. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, remélem igazad lesz!és az nem baj, hogy elveszett a kő?
2010. dec. 24. 18:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Tesz bele új követ!:) Nekem is megcsinálták, és jobb lett mint új korában!:) Érdemes több ékszerészt megkérdezni ár ügyileg, nekem 1500-2000 forint volt valahogy, de nekem elég nagy követ raktak bele, és ezüsttel is felturbóztattam kicsit, hogy többé ne eshessen ki!:) Az ás azért függ attól is hogy milyen kő, nekem csak cirkónia volt. drága kővel lényegesen drágább lesz.
2010. dec. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ez is csak cirkónia, 5500ft volt a gyűrű, viszonylag kicsi is a kő benne
2010. dec. 26. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!