Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a kedvenc terméked a...

Mi a kedvenc terméked a rossmanbol vagy a dm-ből? Mi az ami a legjobban bevált?

Figyelt kérdés
2010. dec. 26. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
DM-ből Balea sampon festett hajra, nedves törlőkendő, Rosssmanból az intim lemosójuk
2010. dec. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tampont pl vagy a dm saját márkását vagy a rosmannét veszem, met ugyanolyan jó, mint az ob, csak feleannyiba kerül. De ugyanígy vagyok a folyékony szappannal is, meg pl rossmannban veszek szemeteszsákot. Olyasmikből szokta ilyen saját márkásat vásárolni, amiből annyira nem fontos a minőség és feleslegesnek tartom, h több pénzt adjak ki rá, mint amennyit muszáj.

Ami viszont kifejezetten jó minőségű: isana aloés kézkrém a rossmannban (ráadásul van kicsi kiszerelésben, ami elfér a neszeszeremben), balea szalicilsavas és cinkes arclemosó problémás bőre, és a dm-es gyömbéres-citromos zöld tea.

Meg dm-ben szoktam she szemceruzát is venni (de most pont nem az van).

Egyébként minden más higiéniai és kozmetikai terméket is ezekben az üzletekben vásárolok, csak azok olyan márkák, amiket máshol is lehet kapni.

2010. dec. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Rossmann-t szeretem, főleg a dezodorjaikat!

[link]

2010. dec. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
rossman - essence termékek :)
2010. dec. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

19:50-es véleményével egyetértek :D

a lakkjai nagyon jók : )

olyan alapvető dolgokat mint parfümöt, sampont és más hajcuccok, sprét, tampont ott szoktam beszerezni és ha kell körömlakk biztosan elősször ez az üzlet jut eszembe :D

2010. dec. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A DM-ben imadom a kis hajpakolasokat :) van narancsos, rozsas stb. 200 ft korul van, de nagyon jo :)
2010. dec. 29. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!