Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyiért vettétek a hajba v...

Mennyiért vettétek a hajba v ruhára tehető művirágos kitűzőtöket?

Figyelt kérdés
a bolt nevét is írjátok meg kérlek!
2010. dec. 28. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
egy csomó kínais felsőn alapból rajta van, meg Ázsia centerben (Pécsett), lehet venni külön, 590-790 körül van
2010. dec. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én egy neve nincsen kis bizsus boltban és fodrászkellékesben vettem őket.

Szóval, van egy szinte ugyan ilyenem, csak barnában:

[link]

Ezt 400-ért vettem.

De van olyanom is ami tollas, azt is ugyan ennyiért.


És van még egy kitűzősöm is.De az ilyen összetett,3 funkciós, hogy lehet hajba tenni gumiként, vagy belecsatolni, vagy a ruhára tűzni. Azt is egy kis bizsusba vettem,600 ft-ért.


Érdemes kis bizsusokba,fodrászkellékesben, aluljárókban,piacon,dm-ben, rossmannba,parfümös boltokba szétnézni,mert ott olcsóbbak, mint pl a Bijou Brigittebe. Láttam már New Yorkerbe és a H&M-ben is, kb 1000-1500-ért is egy ilyen hajpántot... nekem kicsit sok érte.


De ha kreatív vagy akkor magadnak is csinálhatsz. Veszel egy sima hajpántot, kb 2-300 ft-ért, meg egy szál művirágot, pl:gerberát. Levágod a virágot, és egy csepp pillanatragasztóval odaragasztod a hajpánthoz...és kész.


Remélem segítettem. :)

2010. dec. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2011. jan. 19. 16:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Én egy kínaiban vettem egy hajba tűzhető művirágot, úgy 200-300 ft körül az egyik kínaiban. Nem túl nagy, de az én hajamhoz elég. Amúgy a Westendben láttam meg őket először és már ott nagyon megtetszettek:), de azok elég drágák voltak.
2011. ápr. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hú sok helyen van :) szerintem az aréna plázás Claire's-ben vannak a legcsinibbek, 600-1800 ft között, attól függ... de van a Promodból is egy elég nagy mályvaszínű rózsám, az 2800 ft volt azt hiszem, de ez drágának számít, bizsus boltokban 1000 alatt is lehet kapni, csak ebbe akkor ott helyben beleszerettem... :)))
2011. ápr. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én Londonban vettem potom 1 fontért:)
2011. ápr. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!