Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy sminkeljem ki a bátyámat...

Hogy sminkeljem ki a bátyámat szilveszterre?

Figyelt kérdés
én 18, a bátyám 20 éves
2010. dec. 28. 16:28
 1/8 A kérdező kommentje:
karira kaptam egy smikészletet és ki szeretném próbálni rajta (Max factor!!!)
2010. dec. 28. 16:31
 2/8 anonim válasza:
Úgy hogy minél kevésbé nézzen kihomoszexuálisnak...
2010. dec. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

húzd ki a szemét feketével+szempillaspirál

...használhatsz korrektort is a patikra ha vannak és alapozót a bőrének megfelelő árnyalatban, még lehet valamilyen drapp szemhéjfesték és halvány rúzs, többet ne mert mást gondolnak róla ;) 22.L

2010. dec. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért akarod kisminkelni a bátyádat...? :S Inkább magadat, meg barátnőket, ne..? :S
2010. dec. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 just.me ***** válasza:

Ne a bátyádon próbáld ki.

Vagy magadon, anyukádon, barátnőkön. :)

2010. dec. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szegény bátyád.Hát igen ne rajta próbáld ki, hanem valamilyen lány rokonodon, vagy ismerősödön, de ha nagyon ki akarod sminkelni, akkor csak alapozóval kend be, különben tényleg melegnek fog kinézni:/
2010. dec. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tényleg max csak szemceruzapróbát csinálnék én is. A többivel már erősen transzis hatást érnétek el. Ha csak nem az a cél. Ha az, akkor sminkelj ugyanúgy, mint egy barátnődnél, figyelj a színek összhangjára.
2010. dec. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: Köszi a tanácsot!
2010. dec. 30. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!