Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol tudnék nem olyan nagyon...

Hol tudnék nem olyan nagyon drágán csattos szőke póthajat venni? (hajhosszabbítás céljából)

Figyelt kérdés
2009. jan. 26. 11:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


kb. 5-6000 Forintért láttam múltkor az Ázsia centerben. A bejárattól balra eső részre menjél be. Annyit tudok, hogy nem fősoron van. Fel is lehet próbálni, és én úgy láttam hogy nagyon szépek vannak és többféle. Én még csak nézegetem őket, úgyhogy nem tudom milyen minőségű, de jól néztek ki. És onnan ismered meg az üzletet, hogy szinte csak hajcsatok, és ékszereik vannak (jó nagy helyen). Bocs hogy nem tudtam pontosabban leírni hogy találod meg, de hogyha rászánsz kb. egy órát, akkor tuti hogy megtalálod. Ja és a Józsefvárosi piacon is van!

2009. jan. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pesten? Mert én nem pesti vagyok,csak azért mondom:)
2009. febr. 9. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!